Sarıgül’ün seçim şarkısı

30 Ağustos 2013 Cuma 00:00 |

Sivas’a giden Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, burada hitap ettiği kalabalığa “İstanbul’a gittiğiniz zaman tanıdıklarınızdan oy isteyin” dedi. Sonra, “Çare Sarıgül’de” şarkısına eşlik etti

Sarıgül’ün seçim şarkısı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, dün Sivas’ın Zara İlçesi’ne bağlı Eymir Köyü’nü ziyaret etti. Adı bir süredir İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen Mustafa Sarıgül, ilk kez bu konuda çok net mesajlar verdi. Mustafa Sarıgül, burada yaptığı konuşmada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olduğunu ifade etti.

“KAZANACAĞIZ İNŞALLAH”

Köydeki kalabalığa hitap eden Mustafa Sarıgül, adaylık konusunda şu ifadeleri kullandı: “İstanbul’a gittiğiniz zaman ricam var. Kazanacağız inşallah... İstanbul’a ne zaman dönerseniz komşularınızdan dört kişiyi ikna edin. Dört kişiye deyin ki bu Sarıgül güzel adam, bu Sarıgül ayrımcılık yapmaz... Ne derseniz deyin dört reyi alın.” Sarıgül “Önce İstanbul’u sonra Türkiye’yi sallamaya hazır mısınız” dedikten sonra konvoyundaki minibüsten çalınan şarkı dikkat çekti. O şarkının sözlerinde İstanbul vurgusu vardı.

“ZAMANI GELDİ”

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün eşlik ettiği şarkının sözleri şöyle: İstanbul sıra bizde. / Zamanı geldi işte. / İyi günde kötü günde. / Çare Sarıgül’de. / İstanbul sıra bizde. / Zamanı geldi işte. / İyi günde kötü günde. / Çare Sarıgül’de. / Zamanı geldi, zamanı geldi. / İstanbul’da Sarıgül zamanı geldi. / El ele verelim, birlik olalım. /

İstanbul’a en güzeli sunalım. / Zamanı geldi, zamanı geldi. / Mustafa Sarıgül zamanı geldi.


Taraf
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Haberin puanı

0/10

Habere puan ver