Pamela Anderson Yalan Dünya’ya konuk oyuncu

03 Mart 2012 Cumartesi 00:00 |

Dünyaca ünlü oyuncu Pamela Anderson, senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan ve kısa sürede kalabalık bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran komedi dizisi Yalan Dünya’ya konuk oyuncu oldu.

Pamela Anderson Yalan Dünya’ya konuk oyuncu

Dünyaca ünlü oyuncu Pamela Anderson, senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan ve kısa sürede kalabalık bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran komedi dizisi Yalan Dünya’ya konuk oyuncu oldu. Dizideki Emir karakterini canlandıran Sarp Apak, “Bu katılım dizimizin evresel boyutlara taşındığına bir işaret” derken, jön rolüyle ilgi odağı olan Hakan Meriçliler, Pamela Anderson’u kaprissiz bir oyuncu olarak niteledi. Ünlü aktrisin rol aldığı bölüm 9 martta yayınlanacak.

 

Evrensel boyutlara taşındık

Dizinin çekimlerinde oyunculardan ve set ekibinden büyük ilgi gören Anderson, kendine has güzelliği ve fiziğiyle dikkatleri üstüne çekti. Samimi ve sempatik tavırlarıyla set ekibinin beğenisini kazanan ünlü aktris, oyunculuk yeteneğiyle Yalan Dünya’ya dizisine renk kattı. Pamela Anderson’un rol aldığı sahnelerin çekimine katılan Sarp Apak (Emir), “Pamela’nın senaryoya dahil olmasına çok sevindik. Kendisi gerçekten çok tatlı bir insan. Bu katılımlar dizimizin evresel boyutlara taşındığına bir işaret” dedi. Türkiye’deki televizyon dünyasını ve televizyon ünlülerinin günlük yaşamlarını ironiyle büyüteç altına alan dizide Anderson’un hangi rolde oynadığı ise açıklanmadı; ancak dizide kendisini oynadığı sanılıyor.

Taraf
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Haberin puanı

0/10

Habere puan ver