Hürrem’in sesi duyuldu

14 Haziran 2013 Cuma 00:00 |

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem arayışı sona erdi. Dizinin final bölümü fragmanında siluet halinde görünen Vahide Gördüm’ün sesi duyuldu

Hürrem’in sesi duyuldu Muhteşem Yüzyıl’da Meryem Uzerli’nin ardından Hürrem arayışı sona erdi. Yeni Hürrrem’in final bölümü fragmanında yüzü görünmese de sesinden Vahide Gördüm olduğu ortaya çıktı.

Uzerli’nin gidişinin ardından “Hürrem Sultan” karakterini kimin canlandıracağı merak konusuydu. Birçok ağızdan farklı isimler yazılıp çizildi. Sonunda dizinin dün akşamki bölümünden sonra yeni bölüm fragmanında yeni Hürrem’in kim olduğu anlaşıldı.

“Ben Hürrem. Dedim ki: Ben O’yum”

Hürrem’in siluet halinde göründüğü fragmanda Vahide Gördüm sesinden Hürrem’in şu sözleri duyuldu: “Ben Hürrem. Dedim ki: Ben O’yum. Sultan Süleyman’ın cariyesi, nikâhlı karısı, beş evladının anası Hürrem... Kalbimde yanan ateşi avuçlarımın içine aldım. Hıncımla vura vura demirden bir yumruk yaptım. Öfkemin yayında gerdim. Ve şimdi ok gibi düşmanlarımın kalbine saplayacağım onu... Sonsuza dek yanmaları için.”

Fragmanın ardından sosyal medyada da tüm izleyiciler bunu konuşmaya başladı.

Meryem Uzerli, Hürrem Sultan’ı canlandırdığı Muhteşem Yüzyıl dizisi çekimlerine tükenmişlik sendromu nedeniyle katılmamış, Berlin’e ailesinin yanına giderek ve psikolojik tedavi görmeye başlamıştı. Yapım şirketinin tüm çabalarına rağmen dönmeyen oyuncunun dizi ekibinden çıkarıldığı Tims Production’un sahibi Timur Savcı tarafından açıklanmıştı.

Taraf
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Haberin puanı

0/10

Habere puan ver