Emekliye maaş promosyonu

12 Eylül 2013 Perşembe 00:00 |

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, memurlar gibi emeklilere de maaş promosyonu ödenmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı’nın önümüzdeki günlerde banka genel müdürleriyle görüşeceğini açıkladı

Emekliye maaş promosyonu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, memurlar gibi emeklilere de maaş promosyonu ödenmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı’nın önümüzdeki günlerde banka genel müdürleriyle görüşeceğini açıkladı. Ülke genelinde emeklilere yıllık 122 milyar ödeme yapıldığını belirten Çelik, “Ağırlıklı kamu bankaları vasıtasıyla... Emeklilerimizin taleplerini ilgilileri ile bir masa etrafında görüşeceğiz. Toplantılara ben de katılmayı arzu ediyorum. Meseleyi her yönüyle ele alacağız” diye konuştu.

Bakan Çelik, toplantılardan çıkacak sonuçları kamuoyuyla paylaşacaklarını vurgulayarak, “Ama bugünden bir şeyler söylemek yanlış olur” ifadesini kullandı.

Taraf
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Haberin puanı

0/10

Habere puan ver