Bahçeli’nin talihsiz düşüşü

10 Eylül 2012 Pazartesi 00:00 |

Bilecik’te Ertuğrulgazi’yi Anma ve Söğüt Şenlikleri’ne katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, kürsüden indikten sonra ayağı takıldı ve yere düştü

Bahçeli’nin talihsiz düşüşü Bilecik’te Ertuğrulgazi’yi Anma ve Söğüt Şenlikleri’ne katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, kürsüden indikten sonra ayağı takıldı ve yere düştü.

Bilecik’in Söğüt İlçesi’nde bu yıl 731’incisi düzenlenen şenlikler TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile MHP ve BBP genel başkanlarının da bulunduğu kortejin yürüyüşüyle başladı. Kortejdekiler boyunlarına poşu bağladı. Yürüyüş Ertuğrul Gazi Türbesi’nde sona erdi. Kürsüde bir konuşma yapan Devlet Bahçeli konuşmasını tamamladıktan sonra yürürken ayağı takıldı. Dengesini kaybeden Bahçeli yere düştü. MHP lideri, yanındakilerin yardımı ile ayağa kalktı.

Taraf
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Haberin puanı

0/10

Habere puan ver